https://mahasiswa-beasiswa.kaltimprov.go.id/slot-gacor-terbaik/ https://www.baharselatan.muarojambikab.go.id/files/slot-gacor-resmi/ https://upm.faperta.untad.ac.id/demo-slot/ https://asrama.unp.ac.id/img/slot-gacor/ https://mahasiswa-beasiswa.kaltimprov.go.id/slot-demo/ https://sikma.unm.ac.id/slot-demo/ https://asrama.unp.ac.id/wp-content/slot-demo/ https://aset.apps.undip.ac.id/uploads/pengumuman/slot-gacor/ slot demo slot deposit pulsa https://aset.apps.undip.ac.id/uploads/berkas/slot-demo-versi-gratis/
Parafia Matki Bożej Bolesnej w Radomiu - Diecezja Radomska - V Niedziela Wielkanocy - 7 maja 2023 roku

V Niedziela Wielkanocy – 7 maja 2023 r..

  1. Dziękujemy mieszkańcom bloku Kołłątaja 4 za ofiary na kwiaty i dekorację do naszej świątyni. Za tydzień o ofiary prosimy mieszkańców bloku Mochnackiego 3.
  1. Przeżywamy miesiąc maj. Codziennie przez cały miesiąc o godzinie 17.30 nabożeństwo majowe ze śpiewem litanii Loretańskiej. Msze św. na dniu powszednim odprawiane będą o godzinie 17.00 i 18.00. W przyszłą niedzielę o godzinie 12.00 msza święta w int. małżeństw w 40 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa..
  1. Dzisiaj o godzinie 20.00 spotkamy się tradycyjnie na majówce między blokami ul. Mochnackiego 3, 5, Rodziny Winczewskich 8 i Kołłątaja 4. Natomiast w niedzielę 14 maja, spotykamy się o godzinie 20.00 między blokami Rodziny Winczewskich 4, 6 i 6A.
  1. Jak zauważyliśmy, przeszliśmy na drugą stronę kościoła z naszymi pracami wykończeniowymi. Wiele osób narzeka, że jest brudno. Niestety, wykonywane prace powodują duże zapylenie pyłem ceglanym. Dlatego zachęcamy do pomocy przy sprzątaniu przed każdą niedzielą. Zapraszamy w sobotę o godzinie 10.00. Każda para rąk przyda się do sprzątania kościoła. Nie narzekajmy, ale dajmy coś z siebie.
  1. Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj po mszach św. wolontariusze z hospicjum królowej Apostołów będą zbierać przed kościołem ofiary do puszek na rzecz budowy stacjonarnego hospicjum. Będą także w tym celu rozprowadzać różnego rodzaju własne wyroby.
  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym przeczytamy o tym, jak zorganizować Pierwszą Komunię tak, aby komercyjna otoczka nie zasłoniła istoty spotkania z żywym Bogiem. Także o zatraceniu wiary na zachodzie Europy mówi arcybiskup Ultrechtu i prymas Niderlandów.

 

  1. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Damian Patryk Dryja – kawaler z par. tutejszej

Justyna Maria Maj – panna z par. tutejszej – zapowiedź II

Mariusz Sowa – stanu wolnego

Małgorzata Skoczek – stanu wolnego z par tutejszej – zapowiedź II

Grzegorz Gielniewski – kawaler z par. św. Łukasza w Radomiu

Natalia Dorota Munik – panna z par. tutejszej – zapowiedź II

Maria Faustyna Gajda – panna z par. tutejszej

Wojciech Wikło – kawaler z par. św. Apostołów Piotra i Andrzeja w Jedlińsku – zapowiedź I.