https://mahasiswa-beasiswa.kaltimprov.go.id/slot-gacor-terbaik/ https://www.baharselatan.muarojambikab.go.id/files/slot-gacor-resmi/ https://upm.faperta.untad.ac.id/demo-slot/ https://asrama.unp.ac.id/img/slot-gacor/ https://mahasiswa-beasiswa.kaltimprov.go.id/slot-demo/ https://sikma.unm.ac.id/slot-demo/ https://asrama.unp.ac.id/wp-content/slot-demo/ https://aset.apps.undip.ac.id/uploads/pengumuman/slot-gacor/ slot demo slot deposit pulsa https://aset.apps.undip.ac.id/uploads/berkas/slot-demo-versi-gratis/
Parafia Matki Bożej Bolesnej w Radomiu - Diecezja Radomska - VI Niedziela Wielkanocy - 14 maja 2023 roku

VI Niedziela Wielkanocy – 14 maja 2023 r..

  1. Dziękujemy mieszkańcom bloku Mochnackiego 3 za ofiary na kwiaty i dekorację do naszej świątyni. Za tydzień o ofiary prosimy mieszkańców bloku Mochnackiego 5.
  1. Przeżywamy miesiąc maj. Codziennie przez cały miesiąc o godzinie 17.30 nabożeństwo majowe ze śpiewem litanii Loretańskiej. Msze św. na dniu powszednim odprawiane będą o godzinie 17.00 i 18.00. W poniedziałek o godzinie 18.00 msza św. w int. Apostolstwa Dobrej Śmierci. W sobotę o godzinie 19.00 wieczór chwały organizowany przez radomskie wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym.
  1. Dzisiaj o godzinie 20.00 spotkamy się tradycyjnie na majówce między blokami ul. Rodziny Winczewskich 4, 6 i 6A. Natomiast w niedzielę 21 maja, spotykamy się o godzinie 20.00 między blokami Lelewela 3, 5 Rodziny Winczewskich 12, Śniadeckich 1.
  1. W ubiegłą niedzielę wolontariusze z hospicjum Królowej Apostołów na potrzeby budowy tegoż hospicjum zebrali 3465 zł. Bóg zapłać wszystkim hojnym darczyńcom.
  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym przeczytamy o tym, że Kościół marzeń już istnieje, o pokucie, która decyduje o losach świata, oraz o przesłaniu św. Stanisława dla współczesnych Polaków.

 

  1. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Maria Faustyna Gajda – panna z par. tutejszej

Wojciech Wikło – kawaler z par. św. Apostołów Piotra i Andrzeja w Jedlińsku – zapowiedź II

Aleksandra Morgaś – panna z par. tutejszej

Maciej Jakubowski – kawaler z par. św. Józefa w Radomiu – zapowiedź I.

  1. Pomódlmy się za tych, których pożegnaliśmy w tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej. Odeszli do wieczności: Marek Krawczyk, Barbara Kosmala. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …   /x 3.