https://mahasiswa-beasiswa.kaltimprov.go.id/slot-gacor-terbaik/ https://www.baharselatan.muarojambikab.go.id/files/slot-gacor-resmi/ https://upm.faperta.untad.ac.id/demo-slot/ https://asrama.unp.ac.id/img/slot-gacor/ https://mahasiswa-beasiswa.kaltimprov.go.id/slot-demo/ https://sikma.unm.ac.id/slot-demo/ https://asrama.unp.ac.id/wp-content/slot-demo/ https://aset.apps.undip.ac.id/uploads/pengumuman/slot-gacor/ slot demo slot deposit pulsa https://aset.apps.undip.ac.id/uploads/berkas/slot-demo-versi-gratis/
Parafia Matki Bożej Bolesnej w Radomiu - Diecezja Radomska - VII Niedziela Wielkanocy - 21 maja 2023 roku

VII Niedziela Wielkanocy – 21 maja 2023 r..

  1. Dziękujemy mieszkańcom bloku Mochnackiego 5 za ofiary na kwiaty i dekorację do naszej świątyni. Za tydzień o ofiary prosimy mieszkańców bloku Rodziny Winczewskich 8.
  1. Przeżywamy miesiąc maj. Codziennie przez cały miesiąc o godzinie 17.30 nabożeństwo majowe ze śpiewem litanii Loretańskiej. Msze św. na dniu powszednim odprawiane będą o godzinie 17.00 i 18.00. Dzisiaj o godzinie 20.00 spotykamy się tradycyjnie na majówce między blokami przy ul. Lelewela 3, 5, Rodziny Winczewskich 2, Śniadeckich 1. Natomiast w niedzielę 28 maja, spotykamy się o godzinie 20.00 między blokami 11 Listopada 2/4 i 6/8.
  1. W czwartek o godzinie 18.00 msza św. w int. osób, które potrzebują uzdrowienia duszy i ciała oraz pragną powierzyć trudne sprawy swoich rodzin Panu Bogu. Kartki z intencjami można składać do skrzynki na stoliku z tyłu kościoła. Po mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. 27 maja, w sobotę, o godzinie 10.00 w radomskiej Katedrze Ksiądz Biskup Marek Solarczyk udzieli sakramentu kapłaństwa 7 diakonom Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu. Nowo wyświęconych kapłanów polecamy naszym modlitwom.
  1. W przyszłą niedzielę w naszej parafii przeżywać będziemy uroczystość I Komunii Świętej. Będzie ona na mszy św. o godzinie 10.00, a więc pół godziny wcześniej niż normalnie. Prosimy parafian, którzy uczęszczają na mszę św. o godzinie 10.30, aby wybrali inną godzinę mszy św. Damy w ten sposób rodzinom i gościom dzieci komunijnych możliwość przeżywania mszy św. w kościele, a nie ma placu lub po drugiej stronie ulicy. W przyszła niedzielę o godzinie 12.00 msza św. w int. Rycerzy Kolumba. Natomiast za dwa tygodnie, 4 czerwca, przeżywać będziemy uroczystość mszy św. prymicyjnej naszego parafianina, Michała Kaczmarczyka.
  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym polecamy artykuł o Wniebowstąpieniu Pańskim jako nowej formie obecności Jezusa pośród swoich uczniów. Ponadto badania socjologiczne pokazują, że praktyki religijne bardzo mocno przekładają się na spojrzenie na rodzinę oraz w jaki sposób traktujemy współczesną sztukę sakralną.

 

  1. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Aleksandra Morgaś – panna z par. tutejszej

Maciej Jakubowski – kawaler z par. św. Józefa w Radomiu – zapowiedź II.